Jak se vypořádat s počátkem ejakulace?

Cvičení pro léčbu předčasné ejakulace

Sexuologové vyvinuli několik cvičení, které pomáhají prodloužit pohlavní styk:

  • Cvičení "stop-start". Muž musí díky masturbaci přivést sebe k ejakulaci, a pak zastavit sexuální stimulaci penisu. O několik minut později je nutné proces zopakovat. Aby cvičení dávalo nějaký účinek, měli byste cvičil pravidelně.
  • Taoistická metoda. Správná sekvence hlubokých a mělkých rázů při styku s cílem snížit promíchávání a vyhnout se rychlé ejakulace. Člověk potřebuje, udělat tři krátkých průniky, a pak jeden kompletní.  Podle tvrzení některých odborníků toto střídání je schopno prodloužit pohlavní styk o 2-3 krát.
  • Kegelová cvičení. Trénink svalů umístěných mezi konečníkem a šourku dává pocit kontroly nad ejakulací. Člověk potřebuje, udělat úsilí, jako kdyby chtěl přerušit proces močení, a potom pomalu se uvolnit. Provádět Kegelová cvičení je za potřebí každý den.

Intimní cviky jsou poměrně časté, ale neúčinné. Cvičení pro léčbu předčasné ejakulace, ne vždy mohou pomoct člověku, který trpí těžkou formou choroby. Nicméně, takové cvičení jsou vynikající jako adjuvantní terapie.

Použití anestetika

Lubrikant, sprej nebo kondom s anestetické látky - spolehlivé řešení problému předčasné ejakulace. Tyto léky prodlužuji sexuální akt a pomáhají mužům zabránit rozpaky.

Nicméně je třeba poznamenat, že použití anestetik je velmi nepohodlné. Anestetik výrazně snižuji pocity při pohlavním styku a pomáhají snižovat hladinu vybuzení. Kromě toho některé anestetika způsobují svědění a pálení v ženské vagíně a můžou zničit romantický večer.

Chirurgický zákrok

To je jeden z nejúčinnějších způsobů, jak vyléčit předčasné ejakulace. Muž, který byl diagnostikován s poruchou, může zvolit jeden ze tří typů operací:

  • Odstranění nervových zakončení na hlavě penisu. Tento typ poněkud snižuje jeho citlivost,  aby se zabránilo předčasné ejakulace.
  • Obřízka vede ke zhrubnutí na zadní části hlavy penisu. A tím člověk  je schopen vydržet déle při sexu.
  • Injekční gel pod kůži žaludu penisu. Po operaci, mezi epidermis a nervových zakončení se nachází vrstva, která neumožňuje dosáhnout předčasně ejakulace. Po 8-12 měsících, gel je absorbován, beze stopy.

Lékaři doporučují uchýlit se k operaci jen v krajním případě, kdy ostatní metody jsou k ničemu. To je vzhledem k riziku selhání a neschopnost změnit výsledky operace.

Přípravky pro léčbu předčasné ejakulace

Selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu jsou nejpohodlnější a efektivní způsoby, jak se vypořádat s předčasnou ejakulaci. Léky zaručeně prodlouží pohlavní styk a nepoškodí zdraví mužů.

Nejlepším z léků k léčbě předčasné ejakulace je Priligy Dapoxetine. Jedná se o moderní lék vyvinutý podle moderních poznatků vědy. Priligy normalizuje proces mužské ejakulace a zmírňuje intimní poruchy.

Zvláštní pozornost by měl být mechanismus působení sexuální stimulant. Při sexu, v mužském těle za dodávání impulsu sexuální rozkoše jsou odpovědný neurotransmitery serotoninu. Priligy Dapoxetine částečně blokuje funkci této látky, a tím řeší problém předčasné ejakulace. V tomto případě potěšení během intimity, zůstává stejná.

Priligy stává skutečným přínosem pro muže, kteří chtějí léčit předčasnou ejakulaci. S pomocí léku noc přinese jen pozitivní emoce a sexuální dysfunkce bude jen nepříjemnou vzpomínkou.

Autor článku: Eulah Cwikla