Každý člověk může výrazně zvýšit svou sexuální výdrž

Anestetika

Anestetika, které pomáhají mít sex déle, mohou být rozděleny do 2 skupin.

Do první skupiny patří lubrikanty a spreje pro aplikaci přímo na penis. Takové formulace obsahují lidokain – látka, která způsobuje necitlivost nervového zakončení. Při kontaktu sliznice vaginy s účinnou látkou způsobuje se pálení, a proto lubrikant a sprej by měli být aplikováni na penis po dobu 15-20 minut před pohlavním stykem.

Druhou skupinu tvoří kondomy, s použitím lubrikantu s anestetikem. Latexová produkce sama o sobě snižuje citlivost penisu a použití maziva a  benzokainu prodlužuje pohlavní styk několikrát.

Anestetika mají 2 pádné nevýhody:

 • Snižuje potěšení během intimity.
 • Tělo může zvyknout na účinky anestetik a jejich aplikace přestane dávat účinek.

Obřízka

Obřízka – radikální, ale vysoce efektivní způsob, jak prodloužit pohlavní styk. Odstranění předkožky z žaludu v průběhu času snižuje její citlivost a umožňuje lepší kontrolu nad svými pocity během intimního potěšení.

Ve prospěch operaci naznačuji několik faktorů:

 • Usnadňuje údržbu osobní hygieny pro muže.
 • Zvyšuje sexuální výdrž mužů.
 • Snižuje pravděpodobnost vzniku některých nemocí, včetně rakoviny penisu.

Ale odstranění předkožky má negativní stranu. Za prvé, chirurgie je velmi obtížná a vyžaduje dlouhou dobu na obnovení. Za druhé, pocity při sexu jsou více otupené. Ve vzácných případech, lidé si stěžují na neschopnost dosáhnout orgasmu během tradičního sexu.

Léky

Sexuální stimulátory – to je nejvíce moderní a pohodlný způsob, jak se vypořádat s předčasnou ejakulací. Tablety na prodloužení pohlavního styku jsou spolehlivý a naprosto bezpečný nástroj, který Vám umožní zbavit se intimních poruch.

Kvalitních produktů pro léčbu předčasné ejakulace není tolik:

 • Priligy – lék, který dává mužům kontrolu nad svými pocity při sexu. Dapoxetine obsažené v přípravku, umožňuje silnějšímu pohlaví oddálit okamžik ejakulace a přivést svého partnera k potěšení. V průměru Priligy zvyšuje trvání pohlavního styku o  4-5 krát.
 • Super P-force – tablety umožňující prodloužit pohlavní styk a kombinují dvě aktivní složky najednou. Sildenafil je zodpovědný za silné stabilní erekce a Dapoxetine pomáhá, aby se zabránilo předčasné ukončení intimního potěšení.

Lékaři pravidelně předepisují Priligy a Super P-force mužům, kteří mají intimní problémy. Vysoce kvalitní produkty, jejich účinnost a bezpečnost zaručuji rychlý návrat do normálního sexuálního života.

Jiné metody prodlužujících pohlavní styku

Muži, kteří se chtějí dozvědět, jak můžou mít sex během dlouhé doby, určitě budou mít zájem o další způsoby, jak se zbavit předčasné ejakulace:

 • Volba sexuálních pozic, ve kterých stimulace penisu hlavy je minimální, a zástupce silnějšího pohlaví může kontrolovat situaci. Například muž může vydržet déle, pokud bude zezadu partnerky.
 • Technika "stop-start". Při sebeuspokojení, muž přivede sebe k stavu před erekci a zastavuje sexuální stimulaci. Autor cvičení James Simans tvrdí, že pravidelné užívání techniky mu umožňuje, mít sex déle.
 • Známý americký urolog William Masters navrhl svírat hlavičku penisu, aby se zabránilo ejakulaci. Tato technika je velmi nevhodná, protože budete muset přerušit pohlavní styk, ale v některých případech je to velmi efektivní.
 • Kegelová cvičení. Trénink svalů umístěných mezi konečníkem a šourku dává pocit kontroly nad ejakulací.

Touha po potěšení se ženou pro každého člověka je přirozená. Použitím technik popsaných v článku, bude sexuální výkonnost každého zástupce silnějšího pohlaví mnohem vyšší, než obvykle.

Autor článku: Eulah Cwikla